KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11525633
nr 1152 5633
Gravyr
Pierre Auguste Renoir, "Baigneuses sechautes" signerad i trycket, motivet: 24x19
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:48:29
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)